אבטחת מידע ופרטיות

§        הפרטים האישיים שמוסר המשתמש בעת ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שייבצע, יישמרו במאגר המידע של החברה. החברה לא תעביר את פרטיו האישיים של המשתמש לצד שלישי ללא רשות זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים פעולות פנייה שביצע המשתמש באתר.

 

§        הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או למועדון הלקוחות ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר, לרבות הצעות לרכישת נכס או שירות ו/או דיוור פרסומי ו/ או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות.

 

 

§        החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת  לשמור על סודיות המידע  ולמנוע חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים וחדירות לאתר באופן מוחלט. על כן, המשתמש מצהיר בזאת כי לא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, חדירות ו/או שיבושים כאמור.

 

 

§        החברה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר על פי שיקול דעתה באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהו כתוצאה מהפעלת האתר, או מכל סיבה אחרת כפי שתראה לנכון.

המוצר נוסף לעגלה בהצלחה!

לאן היית רוצה להמשיך כעת?

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום לך!
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן